ЦІННІСТЬ РІЗНИХ ТОЧОК ЗОРУ ПРИЗВОДЯТЬ ДО НАШИХ КРАЩИХ ВІДКРИТТІВ

Кожен цінний і важливий, кожен демонструє найвищу ефективність™ 

Як співробітник P&G, ти щодня будеш стикатися з культурою "Розмаїття і залученості".

У P&G працюють люди з різними традиціями, з широким особистим досвідом і різними точками зору. Коли ми разом, ми створюємо дивно багату палітру. Саме тому сьогодні це все більш доречно - щодня відзначати унікальність кожної людини.

Культура "Розмаїття і залученості" глибоко вкоренилися в Цілях, Цінностях і Принципах нашої компанії. Це становить і об'єднує нас в одну компанію. Розуміючи цінність різноманітності і щодня впроваджуючи це всередині компанії, ми також вчимося розуміти наших споживачів.Це важливо з точки зору культури поваги до кожної людини, а саме, споживачів, для яких ми працюємо.

Як працює програма "Розмаїття і залученості" з точки зору співробітника компанії

 

Спільноти в рамках відкритої культури

Освіта різних спільнот відіграє велику роль в розумінні того, що всі співробітники P&G цінні, важливі і демонструють найвищу ефективність. Спонсоровані на корпоративному рівні спільноти співробітників допомагають формувати і розвивати ексклюзивну культуру. Завдяки цінним міркуванням наших спільнот ми розуміємо, що знаходимося в контакті зі споживачами в усьому світі.

Перші спільноти в рамках P&G почали утворюватися на початку 1960-х років, і на сьогоднішній день компанія має кілька корпоративних спільнот в усьому світі. Ось деякі з них:

• Жіноче співтовариство 
• Спільнота людей нетрадиційної орієнтації ( "GABLE") 
• Спільнота людей з обмеженими можливостями

На додаток до перерахованих спільнот існує цілий ряд невеликих груп, які відображають велику різноманітність різних інтересів.

AWARDS

 

 

• "Catalyst Award 2015» завдяки нашим інноваційним підходам до найму, розвитку і поліпшення становища жінок у всьому світі.

• Топ 10 - Краща компанія для жінок - керівників на думку Working Mother Media 2014 року, 2015-го, 2016.

• Топ 5 - Краща компанія для жінок, які належать до різних культур, на думку Working Mother Media 2014 року, 2015-го, 2016.

• Top 10 - за різноманіття на думку Diversity, Inc. 2014 року, 2015

• 100% показник за індексом корпоративного рівноправ’я і з прав людини, як краще місце роботи для людей нетрадиційної орієнтації. 2014 року, 2015-го, 2016

• Топ-компанія для людей з обмеженими можливостями на думку Diversity, Inc.

• Ведучий роботодавець для людей з обмеженими можливостями на думку Національної організації з проблем інвалідності в 2016 році.