ПОЧНИ СТВОРЮВАТИ ЛІДИРУЮЧІ БРЕНДИ ВЖЕ З ПЕРШОГО ДНЯ!

Розвиток Лідерів

 

undefined

Ми поділяємо один з одним наші цілі і цінності.

Наші цілі, цінності і принципи є основою для розвитку лідерів у P&G. Наша спільна мета - поліпшення життя споживачів у всьому світі, наші цінності - довіра, чесність, відповідальність і пристрасть до перемоги. Все це об'єднує нас, ми працюємо як команда, і залишаємося лідерами на ринку.

Ми наймаємо кращих.

Щорічно майже півмільйона людей подають заявки до P&G. Ми беремо на роботу менше 1% від загальної кількості кандидатів. Ми залучаємо талановитих кандидатів, які готові ставати майбутнім лідерами, ми визначаємо кращих, завдяки нашому процесу відбору, ми оцінюємо здатність до логічного мислення, характер і потенціал розвитку у P&G.

Ми не боїмося складних завдань.

Ми вважаємо, що немає нічого кращого, ніж досвід, отриманий практичним шляхом, коли мова йде про розвиток лідерства. Саме тому ми надаємо велику відповідальність вже з першого дня роботи.  

Бізнес-лідери активно залучаються до процесу рекрутингу та навчання нових співробітників.

Лінійні керівники і топ-менеджмент беруть участь у всіх етапах розвитку нового лідера. Наші директори і функціональні лідери є наставниками і тренерами для молодих менеджерів, допомагаючи їм розвинути лідерські якості.

Ми плануємо кар'єру.

Ми створюємо не тільки робочі місця, а й можливості для розвитку. У P&G управляють талантами глобально, для менеджерів середньої ланки ми плануємо кар'єру географічно. Завдяки різним складним ролям ми готуємо співробітників стати лідерами команд на кілька міст, регіонів або країн.