Кого ми шукаємо

Співробітники P & G - це саме та перевага, яка відрізняє нас від інших компаній. Коли ми натхненні і на піку кращих звершень, коли ми постійно розвиваємося як особистості, працюємо в команді або лідируємо свої бізнес процеси - нас не зупинити. Саме такий рівень натхненної праці відіграє вирішальне значення для постійної підтримки зростання компанії протягом довгого часу і є основною причиною, чому ми прагнемо наймати кращих з кращих, постійно інвестувати в талановитих людей, щоб розкрити їх максимальний потенціал.

Відкривати в P & G людях їх кращі сторони і прояви настільки важливо для нас, що ми провели великі дослідження, щоб зрозуміти, що ж P & G співробітники роблять, коли знаходяться на піку своїх кращих рішень. Ми подивилися на основні характеристики, які історично приводили до зростання P & G. Ми подивилися на ринок: на зовнішні бізнес-тенденції та на те, що роблять інші, кращі в своєму класі компанії, щоб залишатися лідерами. З усього того, що ми дізналися, ми витягли есенцію і вивели її в факторах, які створюють конкурентні переваги для наших співробітників, - «PEAK Performance Factors»

В основі цієї моделі закладені наші цілі, наші цінності і наші принципи (Purpose, Values ​​& Principles - PVP). PVP - це перш за все про щирість: це більше ніж «не брехати, не красти і не шахраювати». PVP - це про більш тонкі аспекти фундаментальних характеристик, які дійсно відображають характер людини: здатність будувати довіру, будучи відкритим, чесним, прямим і відвертим. Ми робимо те, що ми говоримо, і ми говоримо, що ми маємо на увазі. Це те, що відрізняє P & G співробітників.

У сукупності ці характеристики і складають наші PEAK Performance Factors - компетенції, які визначають, як наші люди досягають успіху в сучасному бізнес-середовищі. Вони є характеристиками вимірювання продуктивності компанії, основою для наших систем розвитку співробітників і кар'єрного зростання, а також унікальності, яку ми шукаємо в вас: принципового підходу і поведінки, що надалі допоможе бути успішним співробітником і також призведе до успіху компанії.

undefined

 

Click here for Interview Information