ЗНАЙДИ КАР'ЄРУ, В ЯКУ ТИ ЗАКОХАЄШСЯ!

Video http://img.youtube.com/vi/jATmZehg48Y/0.jpg Amruta: Information Technology
View More

Інформаційні технології

 

Інформаційні технології у компанії Procter & Gamble - це коли бізнес, інновації та технології об'єднуються, щоб створити конкурентну перевагу. Наша місія полягає в тому, щоб допомогти P&G виграти на ринку. Наші фахівці - це перш за все різнобічні бізнес-лідери. Твоя роль буде полягає в створенні інноваційної стратегії для бізнесу, захисту наших критично важливих інформаційних систем і активів.

Ролі у відділі Інформаційних Технологій

 

Фахівці P&G у відділі Інформаційних Технологій можуть розвивати свою кар'єру в контексті чотирьох дисциплін.

Застосування і Інтеграція - стратегія, розробка, впровадження, обслуговування і управління бізнес-додатками компанії. Ролі включають в себе: Менеджер програм, Менеджер з ІТ операцій і Проектний Менеджер.

Дані та Аналітика - вибудовування стратегії, організація і управління даними, а також впровадження передових методів аналізу даних для управління унікальними ідеями. Ролі включають: облік даних, логічне старіння систем даних, бізнес-аналітика і проектний менеджмент.

Інфраструктура - вибудовування стратегії, управління програмними платформами та мережами, необхідними для підтримки і розробки нових продуктів і поточного обслуговування додатків і інформації. Ролі включають: координатор регіональної мережі.

Інформаційна Безпека та Ризики - вибудовування стратегії, управління ризиками, захист від загроз, створення і поліпшення існуючих активів компанії, політик і стандартів компанії. Ролі включають в себе: менеджер з оцінки ризиків, аудитор, менеджер по роботі з безпекою.

Інформаційні Технології управляють бізнесом

 

Інформаційні Технології у P&G є одним з ключових аспектів бізнесу. Наша роль виходить за рамки традиційних "апаратних і програмних аспектів".

Oral-B® в партнерстві з відділом Інформаційних Технологій за допомогою наукових досліджень представила першу в світі інтерактивну електричну зубну щітку на Mobile World Congress 2014. Інтерактивна електрична зубна щітка з'єднується з додатком Oral-B, який працює в режимі реального часу і записує роботу щітки, що можна потім показати професійним стоматологам, таким чином створюючи більш розумні та персоналізовані щітки.