Find a career you’ll love. Over and over again.

Адміністративні напрямки

 

Ти станеш основою нашої компанії - підтримкою, яка стосується всіх галузей P&G. Знайди свою роль у всіх командах нашої компанії.

Search Jobs

Адміністративні ролі

 

 

Адміністративні ролі є в кожній команді P&G. Нижче ти знайдеш опис для декількох адміністративних ролей у P&G - цей перелік не є повним, але він дасть тобі добре уявлення про адміністративних співробітників, що працюють у P&G.

Спеціаліст у відділі Маркетингу

Ти будеш працювати над внутрішніми веб-сайтами, координувати зустрічі, переговори з постачальниками, а також працювати з зовнішніми агентствами, щоб контролювати бюджет. Як фахівець з маркетингу, ти можеш брати участь в розвитку одного з наших брендів.

Спеціаліст відділу продажів

Ти будеш основним контактом з питань мерчендайзингу, ціноутворення тощо. Безпосередня робота включає в себе регулярні контакти з клієнтами для завершення необхідного аналізу, управління всіма процесами мерчандайзингу та координування щотижневих нарад.

Спеціаліст відділу Логістики

В якості координатора у відділі Логістики ти будеш підтримувати наших замовників і наших спеціалістів з продажу шляхом обробки замовлень, виставлення рахунків і аналізу даних.

Спеціаліст відділу закупівель

Якщо ти любиш угоди, ти ідеально підходиш для цієї роботи. Ти будеш мати справу з розробкою нових продуктів, працювати з заводами і постачальниками, розробляти стратегії пошуку клієнтів, а також працювати над поліпшенням якості поставок продукції.

Спеціаліст відділу Фінансів

Ти будеш мати справу з питаннями розрахунку заробітної плати, займатися бухгалтерським обліком і кредиторських заборгованостей. Ти можеш отримати досвід в різних областях, наприклад, надавати фінансову підтримку внутрішнім організаціям або зовнішнім клієнтам. Твоя робота буде включати в себе виконання основної бухгалтерської роботи в існуючих системах бухгалтерського обліку. Ти будеш визначати витрати, ризики та можливості шляхом аналізу фактичних показників.

Інші Адміністративні ролі

Ти будеш працювати як самостійно, так і з командами, щоб генерувати нові ідеї і впроваджувати зміни. Ти будеш мати справу з такими завданнями як обробка текстів, організаційні питання, усні і письмові комунікації, і т.д.