БУТИ МЕНЕДЖЕРОМ У P&G

Ми набираємо на позиції молодших менеджерів Band 1 (Рівень 1) випускників університетів, з невеликим досвідом роботи або без досвіду роботи.

Менеджер у P&G відповідає за стратегічний розвиток певної частини бізнесу і приймає серйозні рішення з першого дня роботи в компанії.

Наприклад, у відділі Маркетингу менеджери на стартових позиціях відповідають за розвиток одного або декількохбрендів в Східній Європі і Центральній Азії, у відділі Продажів на старті кар'єри менеджер може відповідати повністю за продажі в невеликому місті. У відділі по роботі з персоналом це може бути управління підбором персоналу на заводі.

Потім, завдяки переходу з однієї цікавої позиції на іншу, реалізації численних проектів, участі в тренінгах ми розвиваємо менеджерів до найвищих керівних позицій в нашій компанії. Згодом у менеджера в підпорядкуванні виявляється невелика команда, цілий відділ, бізнес всього регіону.

В рамках кожного рівня (Band) співробітник, як правило, проходить 2 або 3 різних призначення. Кожне призначення може тривати від року до трьох років.